Pall-X 98 Gold s korunou králů

Vyzkoušejte královský lak Pall-X 98

Lak Pall-X 98 Gold v nerozlučné dvojici se základním lakem Pall-X 320

Za každá dvě zakoupená balení zátěžového dvousložkového laku Pall-X 98 Gold polomat nebo mat = 11l (2 x 5,5l), obdržíte ZDARMA základní lak Pall-X 320 (5l). Neváhejte, akce platí do vyprodání limitovaných akčních zásob. 

Více informací u našich prodejců.

915Kč / l bez DPH
Cena za balení včetně DPH:

Pall-X 98 GOLD mat je vrchní 2-složkový parketový lak na vodní bázi určený pro velmi silně namáhané parketové podlahy s velmi vysokou odolností proti silnému mechanickému a chemickému namáhání. Vhodný rovněž pro lakování sportovních dřevěných podlah podle EN 14904. Plná zátěž již za 24 hod. a plné chemické vytvrzení za 3 dny!!! 

898Kč / l bez DPH
Cena za balení včetně DPH:

Pall-X 98 GOLD polomat - vrchní 2-složkový parketový lak na vodní bázi určený pro velmi silně namáhané parketové podlahy s velmi vysokou odolností proti silnému mechanickému a chemickému namáhání. Vhodný rovněž pro lakování sportovních dřevěných podlah podle EN 14904. Plná zátěž již za 24 hod. a plné chemické vytvrzení za 3 dny!!! 

427Kč / l bez DPH
Cena za balení včetně DPH:

Pall-X 320 je univerzální 1-složkový disperzní parketový základní lak na vodní bázi s velmi dobrou plnící schopností, pro nanášení válečkem nebo špachtlí.

Zavři

Rigid

Vinylové podlahy

Dřevěné podlahy

Laky na podlahy

Půjčovna brusek