Pokládka podlah a parket

pokládka podlahyVážení zákazníci, jsme společnost, která nejen velkoobchodně prodává materiály, které nabízí, ale stejnou službu poskytuje také v rámci maloobchodní sítě. Protože ne každý zákazník je zdatný kutil, který si zakoupenou podlahu položí a upraví sám, nabízíme již od našeho vzniku také služby pokládky a renovace podlah. Tyto služby nenabízíme "co nejlevněji", ale především co nejkvalitněji s využitím všech našich znalostí a materiálů z našeho oboru.

Co od  nás můžete očekávat?

  • Návštěvu technika na místě předpokládané pokládky, která je samozřejmě zdarma. Na místě technik posoudí místo pokládky, proměří vlhkost stávajícího podkladu a vlhkost v interiéru, změří rovinnost podkladu. Dále navrhne možnosti pokládky v souvislosti s podmínkami a požadavky zákazníka.
  • Vypracování cenové nabídky na základě prohlídky (vyjímečně na základě podkladů zaslaných zákazníkem, protože upřednostňujeme osobní kontakt a více informací pro co nejpřesnější vyčíslení nabídky a neradi soutěžíme s ostatními dodavateli pouze v číslech).
  • Výběr z velkého množství vzorků na třech našich vzorkovnách a možnost zapůjčení vzorků pro výběr dalších materiálů v interiéru.
  • Pokládku provádíme na klíč - od vyrovnání podkladů vhodnými materiály, výroby podkladových roštů, přes pokládku požadované krytiny, její případné moření, přebroušení, vytmelení až po finální úpravu požadovanými laky nebo oleji a přípravu pro její používání. S tím samozřejmě souvisí i umístění vybraných obvodových a přechodových lišt tak, aby byl interiér po předání kompletní k používání.
  • Podlaháři, kteří provádí vlastní pokládku, mají dlouholeté zkušenosti z oboru a jsou průběžně proškolováni pro užívání nových materiálů a postupů.

Námi používané materiály si máte možnost prohlédnout v katalogu podlah.

Máte-li zájem o další informace nebo si chcete domluvit návštěvu, můžete kontaktovat našeho technika - p. Drahorád Milan - tel. 602 505 750, drahorad@bomaparket.cz

Zavři

Rigid

Vinylové podlahy

Dřevěné podlahy

Laky na podlahy

Půjčovna brusek