BOMA PARKET
menu podlahy

Pokládka podlah a parket

Napište nám
Pokládka podlah a parket

pokládka podlahyVážení zákazníci, jsme společnost, která nejen velkoobchodně prodává materiály, které nabízí, ale stejnou službu poskytuje také v rámci maloobchodní sítě. Protože ne každý zákazník je zdatný kutil, který si zakoupenou podlahu položí a upraví sám, nabízíme již od našeho vzniku také služby pokládky a renovace podlah. Tyto služby nenabízíme "co nejlevněji", ale především co nejkvalitněji s využitím všech našich znalostí a materiálů z našeho oboru.

Co od  nás můžete očekávat?

  • Návštěvu technika na místě předpokládané pokládky, která je samozřejmě zdarma. Na místě technik posoudí místo pokládky, proměří vlhkost stávajícího podkladu a vlhkost v interiéru, změří rovinnost podkladu. Dále navrhne možnosti pokládky v souvislosti s podmínkami a požadavky zákazníka.
  • Vypracování cenové nabídky na základě prohlídky (vyjímečně na základě podkladů zaslaných zákazníkem, protože upřednostňujeme osobní kontakt a více informací pro co nejpřesnější vyčíslení nabídky a neradi soutěžíme s ostatními dodavateli pouze v číslech).
  • Výběr z velkého množství vzorků na třech našich vzorkovnách a možnost zapůjčení vzorků pro výběr dalších materiálů v interiéru.
  • Pokládku provádíme na klíč - od vyrovnání podkladů vhodnými materiály, výroby podkladových roštů, přes pokládku požadované krytiny, její případné moření, přebroušení, vytmelení až po finální úpravu požadovanými laky nebo oleji a přípravu pro její používání. S tím samozřejmě souvisí i umístění vybraných obvodových a přechodových lišt tak, aby byl interiér po předání kompletní k používání.
  • Podlaháři, kteří provádí vlastní pokládku, mají dlouholeté zkušenosti z oboru a jsou průběžně proškolováni pro užívání nových materiálů a postupů.

Námi používané materiály si máte možnost prohlédnout v katalogu podlah.

Máte-li zájem o další informace nebo si chcete domluvit návštěvu, můžete kontaktovat našeho technika - p. Drahorád Milan - tel. 602 505 750, drahorad@bomaparket.cz

Kontakty:
Máte-li zájem o další informace nebo si chcete domluvit návštěvu, můžete kontaktovat naše techniky nebo nás navštivte přímo na našich prodejnách podlah Bomaparket.
BOMA PARKET
Maloobchod
Marcela Kábelová
Marcela Kábelová
Prodejce
BOMA PARKET
Velkoobchod
Roman Petrický
Roman Petrický
Prodejce
BOMA PARKET
Obchodní zástupce
Milan Drahorád
Milan Drahorád
Obchodní zástupce
Boma Parket s.r.o. - vše pro podlahy a podlaháře
Zavři

Napiště nám

Jméno
Telefon
Email
Dotaz
Zavřít vrstvu dotazu.