• Bomaparket podlahy

Velkoobchod a maloobchod podlah

BOMA PARKET s.r.o.
Velkoobchod a maloobchod podlah Praha

Společnost byla založena v roce 1997 jako realizační a obchodní firma specializující se na obor dřevěných podlah. V současnosti je jedním z největších prodejců podlahových krytin v ČR.

Společnost nabízí komplexní sortiment produktů a služeb ve velkoobchodní prodejně s pohodlnou dopravní dostupností a parkováním na Praze 10 - Bohdalci spojené se skladem, v maloobchodní prodejně v Radlicích na Praze 5 a v moderním podlahovém studiu v Nuslích na Praze 4.
V nabídce máme podlahy dřevěné, laminátové, vinylové, PVC a nově také rigid masivní parkety, mozaiky, podlahy z exotických dřevin a venkovní terasové rošty. K vybraným podlahám můžeme zajistit odbornou pokládku.
Značná část podlahovin je spolu s doplňujícím příslušenstvím a prostředky na údržbu podlah připravena k odběru ve velkoobchodním skladu podlah Boma Parket Praha 10 - Bohdalec (sklad podlah, více než 1100m2).

Prodáváme a půjčujeme také podlahové brusky.

Běh firmy zajišťuje 12 zaměstnanců, kteří Vás při Vaší návštěvě rádi přesvědčí, že cesta ke společnosti BOMA PARKET není nikdy zbytečná.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Zavři