BOMA PARKET
menu podlahy

Renovace podlah a parket

Napište nám
Renovace podlah a parket

renovace podlah

Vážení zákazníci, jsme společnost, která nejen velkoobchodně prodává materiály, které nabízí, ale stejnou službu poskytuje také v rámci maloobchodní sítě. Protože ne každý zákazník je zdatný kutil, který si zakoupenou podlahu položí a upraví sám, nabízíme již od našeho vzniku také služby pokládky a renovace podlah. Renovace především s ohledem na to, že každá podlaha a její povrchová úprava má svoji životnost a ne všechny úpravy si je zákazník schopen provést sám, proto nabízíme naši odbornost i v této oblasti. Naše služby nenabízíme "co nejlevněji", ale především co nejkvalitněji s využitím všech našich znalostí a materiálů z našeho oboru.

Co tedy od  nás můžete očekávat?

  • Návštěvu technika na místě předpokládané renovace, která je samozřejmě zdarma. Na místě technik posoudí místo renovace, proměří vlhkost stávajícího podkladu a vlhkost v interiéru. Dále navrhne možnosti renovace v souvislosti s podmínkami a požadavky zákazníka.
  • Vypracování cenové nabídky na základě prohlídky (vyjímečně na základě podkladů zaslaných zákazníkem, protože upřednostňujeme osobní kontakt a více informací pro co nejpřesnější vyčíslení nabídky a neradi soutěžíme s ostatními dodavateli pouze v číslech).
  • Renovaci provádíme na klíč - od strhnutí nevyhovujících podlah, vyrovnání podkladů, výroby podkladových roštů, přes renovaci krytiyn, její případné moření, přebroušení, vytmelení až po finální úpravu požadovanými laky nebo oleji a přípravu pro její používání. S tím samozřejmě souvisí i umístění vybraných obvodových a přechodových lišt tak, aby byl interiér po předání kompletní k používání.
  • Podlaháři, kteří provádí vlastní renovaci, mají dlouholeté zkušenosti z tohoto oboru a jsou průběžně proškolováni pro užívání nových materiálů a postupů.

Námi používané materiály si máte možnost prohlédnout v katalogu podlah. Pro ilustraci:

  • Podklady vyrovnáváme cementovými stěrkami Ceresit, na záklopy používáme Liapor a OSB nebo Durelis desky, pod plovoucí podlahy naopak izolační podložky zn. Starlon, Mirelon nebo Adipan.
  • Lakování provádíme výhradně švédskými laky Bona, jejichž jsme prodejci a s nimiž máme největší zkušenosti. Podle zvoleného postupu dochází zpravidla k lakování základním lakem Bona Prime v 1 vrstvě a následně vhodným vrchním lakem podle zvoleného stupně zátěže a provedení (extra mat - mat - polomat - lesk) Bona Mega - Bona Traffic HD v dalších 2 - 3 vrstvách.
  • Olejování provádíme oleji řady Bona nebo barevnými oleji OSMO, dle příslušných technických postupů - většinou ve 2 vrstvách.
  • K olištování nabízíme obvodové lišty v provedení mdf-v dekorech dřeva, vhodné především k laminátovým nebo vinylovým podlahám, případně plastové lišty Döllken - s možností vedení kabelů po obvodech zdi, k dřevěným podlahám pak masivní nebo dýhované dřevěné lišty v různých provedeních.
Kontakty:
Máte-li zájem o další informace nebo si chcete domluvit návštěvu, můžete kontaktovat naše techniky nebo nás navštivte přímo na našich prodejnách podlah Bomaparket.
BOMA PARKET
Maloobchod
Marcela Kábelová
Marcela Kábelová
Prodejce
BOMA PARKET
Velkoobchod
Roman Petrický
Roman Petrický
Prodejce
BOMA PARKET
Obchodní zástupce
Milan Drahorád
Milan Drahorád
Obchodní zástupce
Boma Parket s.r.o. - vše pro podlahy a podlaháře
Zavři

Napiště nám

Jméno
Telefon
Email
Dotaz
Zavřít vrstvu dotazu.