Renovace podlah a parket

renovace podlah

Vážení zákazníci, jsme společnost, která nejen velkoobchodně prodává materiály, které nabízí, ale stejnou službu poskytuje také v rámci maloobchodní sítě. Protože ne každý zákazník je zdatný kutil, který si zakoupenou podlahu položí a upraví sám, nabízíme již od našeho vzniku také služby pokládky a renovace podlah. Renovace především s ohledem na to, že každá podlaha a její povrchová úprava má svoji životnost a ne všechny úpravy si je zákazník schopen provést sám, proto nabízíme naši odbornost i v této oblasti. Naše služby nenabízíme "co nejlevněji", ale především co nejkvalitněji s využitím všech našich znalostí a materiálů z našeho oboru.

Co tedy od  nás můžete očekávat?

  • Návštěvu technika na místě předpokládané renovace, která je samozřejmě zdarma. Na místě technik posoudí místo renovace, proměří vlhkost stávajícího podkladu a vlhkost v interiéru. Dále navrhne možnosti renovace v souvislosti s podmínkami a požadavky zákazníka.
  • Vypracování cenové nabídky na základě prohlídky (vyjímečně na základě podkladů zaslaných zákazníkem, protože upřednostňujeme osobní kontakt a více informací pro co nejpřesnější vyčíslení nabídky a neradi soutěžíme s ostatními dodavateli pouze v číslech).
  • Renovaci provádíme na klíč - od strhnutí nevyhovujících podlah, vyrovnání podkladů, výroby podkladových roštů, přes renovaci krytiyn, její případné moření, přebroušení, vytmelení až po finální úpravu požadovanými laky nebo oleji a přípravu pro její používání. S tím samozřejmě souvisí i umístění vybraných obvodových a přechodových lišt tak, aby byl interiér po předání kompletní k používání.
  • Podlaháři, kteří provádí vlastní renovaci, mají dlouholeté zkušenosti z tohoto oboru a jsou průběžně proškolováni pro užívání nových materiálů a postupů.

Námi používané materiály si máte možnost prohlédnout v katalogu podlah. Pro ilustraci:

  • Podklady vyrovnáváme cementovými stěrkami Ceresit, na záklopy používáme Liapor a OSB nebo Durelis desky, pod plovoucí podlahy naopak izolační podložky zn. Starlon, Mirelon nebo Adipan.
  • Lakování provádíme výhradně švédskými laky Bona, jejichž jsme prodejci a s nimiž máme největší zkušenosti. Podle zvoleného postupu dochází zpravidla k lakování základním lakem Bona Prime v 1 vrstvě a následně vhodným vrchním lakem podle zvoleného stupně zátěže a provedení (extra mat - mat - polomat - lesk) Bona Mega - Bona Traffic HD v dalších 2 - 3 vrstvách.
  • Olejování provádíme oleji řady Bona nebo barevnými oleji OSMO, dle příslušných technických postupů - většinou ve 2 vrstvách.
  • K olištování nabízíme obvodové lišty v provedení mdf-v dekorech dřeva, vhodné především k laminátovým nebo vinylovým podlahám, případně plastové lišty Döllken - s možností vedení kabelů po obvodech zdi, k dřevěným podlahám pak masivní nebo dýhované dřevěné lišty v různých provedeních.

Máte-li zájem o další informace nebo si chcete domluvit návštěvu, můžete kontaktovat našeho technika - p. Drahorád Milan - tel. 602 505 750, drahorad@bomaparket.cz

Zavři

Rigid

Vinylové podlahy

Dřevěné podlahy

Laky na podlahy

Půjčovna brusek