• Bomaparket podlahy

Brusky - prodej podlahářských brusek

Brusky - prodej podlahářských brusek

 

 

prodej kompletního sortimentu podlahářských brusek, příslušenství pro brusky a brusiva

 

 

Brusky dodáváme pouze od renomovaných firem Bona a Lägler.

 

 
Typy podlahářských brusek:
 
 

Válcová bruska na podlahy

Bruska je určena k úpravě malých i velkých ploch. Vedle příslovečné hospodárnosti a kvality dosahované optimálním výkonem, stojí též za zmínku časově nenáročná výměna brusného pásu. Agresivita brusného válce a vysoký brusný výkon je dosažen speciálním profilováním tlustého pryžového obložení. Belt je pásová bruska určená převážně na broušení parket a dřevěných podlah. Stroj je vybaven motorem 220 V / 2,3 kW (1-fázový).

Okrajová bruska na podlahy

Ideální bruska na okraje pro broušení všech okrajových oblastí bez přídavných prvků. Tento stroj má integrované pracovní osvětlení, které umožňuje osvětlit plochu v oblastech stěn a rohů místností, takže jsou zaručeny optické předpoklady pro bezpřechodový brus.

Talířová - rotační podlahová bruska

Mnohoúčelová talířová bruska, která je určena pro broušení podkladů pod nášlapnou vrstvou, broušení, olejování dřevěných podlah a čištění. K tomuto účelu slouží měnitelná sada disků. Motor 220 V / 1,6 kW.

Trio - tříkotoučová podlahová bruska

Mnohoúčelová talířová bruska, která je určena pro broušení podkladů pod nášlapnou vrstvou, broušení, olejování dřevěných podlah a čištění. K tomuto účelu slouží měnitelná sada disků. Motor 220 V / 1,6 kW.

Cutter - fréza na podlahy

Bona Cutter je výkonný stroj na hoblování plných dřevěných podlah a odstraňování silných vrstev laku nebo barvy. Pomocí stroje Bona Cutter dosáhnete zvýšení produktivity dosáhnete zvýšení produktivity a ušetříte čas i peníze, protože dokáže rychleji hoblovat nerovné natřené a lakované podlahy. Díky kompaktním rozměrům se stroj jednoduše ovládá a přepravuje a lze jej rovněž snadno rozmontovat a smontovat.

DCS odsávání pro podlahové brusky

Bona Dust Care je kompletní systém umožňující udržet prach pod kontrolou. Renovace parket s Dust Care je díky tomu bezstarostná již od počátku. Zájemci o renovaci parket a dřevěných podlah v bytech také nepřijdou zkrátka, protože společnost Bona na ně neustále myslí a připravila pro ně systém Bona Dust Care Single, který dosáhne do jinak těžce dosažitelných prostor. Systém Bona Dust Care Single je zcela nová přenosná jednotka Dust Care určená pro brusky vyvinuté speciálně pro dodavatele podlah pracující v bytových domech, rodinných domech a jiných veřejných budovách či prostorách. Jedná se o unikátní stroj pro bezprašné broušení, který je mnohem výkonnější než běžné vysavače. Tento stroj lze použít v prostředích vyžadujících vysokou čistotu jako jsou historické památky, galerie, autosalony apod. 

Systém shromažďování prachu je uzavřený, to znamená, že při výměně pytlů prach neuniká do vzduchu. Přenosný vysavač lze zakoupit nebo pronajmout. Snadno se připojuje k veškerým brusným strojům Bona Belt, Belt Plus, Flexi Drum, Buffer nebo Edge či Mini Edge. Bona je stále jediným poskytovatelem této nové technologie. Na zařízení Ermator je podána patentová přihláška na technologii označovanou jako dvoustupňový cyklon. 
Zavři