Pokládka podlah a parket

Pokládka podlah a parket

   

Vážení zákazníci,

jsme společnost, která nejen velkoobchodně prodává materiály, které nabízí, ale stejnou službu poskytuje také v rámci maloobchodní sítě. Protože ne každý zákazník je zdatný kutil, který si zakoupenou podlahu položí a upraví sám, nabízíme již od našeho vzniku také služby pokládky a renovace podlah. Tyto služby nenabízíme "co nejlevněji", ale především co nejkvalitněji s využitím všech našich znalostí a materiálů z našeho oboru. Co tedy od  nás můžete očekávat?

  • Návštěvu technika na místě předpokládané pokládky, která je samozřejmě zdarma. Na místě technik posoudí místo pokládky, proměří vlhkost stávajícího podkladu a vlhkost v interiéru, změří rovinnost podkladu. Dále navrhne možnosti pokládky v souvislosti s podmínkami a požadavky zákazníka.
  • Vypracování cenové nabídky na základě prohlídky (vyjímečně na základě podkladů zaslaných zákazníkem, protože upřednostňujeme osobní kontakt a více informací pro co nejpřesnější vyčíslení nabídky a neradi soutěžíme s ostatními dodavateli pouze v číslech).
  • Výběr z velkého množství vzorků na třech našich vzorkovnách a možnost zapůjčení vzorků pro výběr dalších materiálů v interiéru.
  • Pokládku provádíme na klíč - od vyrovnání podkladů vhodnými materiály, výroby podkladových roštů, přes pokládku požadované krytiny, její případné moření, přebroušení, vytmelení až po finální úpravu požadovanými laky nebo oleji a přípravu pro její používání. S tím samozřejmě souvisí i umístění vybraných obvodových a přechodových lišt tak, aby byl interiér po předání kompletní k používání.
  • Podlaháři, kteří provádí vlastní pokládku, mají dlouholeté zkušenosti z oboru a jsou průběžně proškolováni pro užívání nových materiálů a postupů.

Námi používané materiály si máte možnost prohlédnout na těchto webových stránkách.. Pro ilustraci -

  • pracujeme s dřevěnými vlysy - parketami, s masivními prkny, s třívrstvými dřevěnými podlahami, s lamináty, s plovoucími vinylovými nebo korkovými podlahami - kvalitních českých a zahraničních výrobců (http://www.bomaparket.cz/podlahy-cely-sortiment).
  • Podklady vyrovnáváme cementovými stěrkami zn. Thomsit (http://www.bomaparket.cz/sterky-a-samonivelacni-hmoty), na záklopy používáme Liapor a OSB nebo Durelis desky, pod plovoucí podlahy naopak izolační podložky zn. Starlon, Mirelon nebo Adipan (http://www.bomaparket.cz/podlozky).
  • Lakování provádíme výhradně švédskými laky Bona, jejichž jsme prodejci a s nimiž máme největší zkušenosti. Podle zvoleného postupu dochází zpravidla k lakování základním lakem Bona Prime v 1 vrstvě (http://www.bomaparket.cz/laky-zakladni-na-vodni-bazi) a následně vhodným vrchním lakem podle zvoleného stupně zátěže a provedení (extra mat - mat - polomat - lesk) Bona Mega - Bona Wave - Bona Traffic HD v dalších 2 - 3 vrstvách (http://www.bomaparket.cz/laky-vrchni-na-vodni-bazi).
  • Olejování provádíme oleji řady Bona Carl´s nebo barevnými oleji Osmo, dle příslušných technických postupů - většinou ve 2 vrstvách.
  • K olištování nabízíme obvodové lišty v provedení mdf-v dekorech dřeva, vhodné především k laminátovým nebo vinylovým podlahám, případně plastové lišty Döllken - s možností vedení kabelů po obvodech zdi, k dřevěným podlahám pak masivní nebo dýhované dřevěné lišty v různých provedeních (http://www.bomaparket.cz/listy-obvodove).

    

  Pro další informace a možnosti návštěvy technika kontaktujte:

   Drahorád M. - tel. 602 505 750 - drahorad@bomaparket.cz

 

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.