• Bomaparket podlahy

x1

I takové nedostatky 7

zmiňují právníci Ligy lidských práv, kteří volají po okamžitém řešení údajně tristní situace v soukromém Sociálním a zdravotním centru Letiny (dříve Lázně Letiny - pozn. red.) zajišťujícím služby pro seniory trpící například těžkou demencí či Alzheimerovou nemocí.


Skončil v ústavu bez souhlasu soudu. O nesvéprávném Čechovi s vysokým IQ rozhodne Štrasburk
Nyní kvůli tomu podávají stížnost do OSN. Využívají k tomu poněkud netradičního mechanismu – kritický text, jež má server Lidovky.cz k dispozici, adresují zvláštnímu zpravodaji OSN pro mučení a jiné kruté, nelidské a ponižující zacházení, zvláštnímu zpravodaji OSN pro právo všech na užívání nejvyššího dosažitelného standardu fyzického a duševního zdraví a zvláštní zpravodajce pro práva lidí se zdravotním postižením.


Jenže podle ředitele ústavu se zvláštním režimem Aleše Patery je ostrá kritika nepodložená fakty. S kanceláří ombudsmanky se kvůli tomu dokonce pustil do soudního sporu. „Žalujeme je za poškozování dobrého jména společnosti, protože ve zprávách z návštěv je spoustu smyšlených informací,“ napsal šéf zařízení serveru Lidovky.cz. „Dle našeho názoru byla celá kauza na objednávku za účelem soukromé zařízení pošpinit a zničit,“ uvedl dále.
Zdroj: http://www.lidovky.cz/dum-hruzy-posilaji-pravnici-stiznost-do-osn-ocernovani-brani-se-sef-ustavu-v-letinech-gqb-/zpravy-domov.aspx?c=A170124_143347_ln_domov_sk

Zavři