Ohlédnutí za Wolff Truck Road Show 15.5.12

Ohlédnutí za Wolff Truck Road Show 15.5.12

Ohlédnutí za WOLFF Truck Road Show 2012,

 

které se konalo v úterý 15. 5. 2012 od 8hod v našem areálu BOMA PARKET na Bohdalci

 

I letos představili zástupci společnosti UZIN s.r.o. mobilní expozici profi-strojů a nářadí pro podlaháře zn. WOLFF spolu s některými novinkami z programu podlahové stavební chemie značky UZIN pod názvem WOLFF TRUCK ROAD SHOW 2012.

 

Zájemci nejen z řad podlahářů a parketářů měli příležitost setkat se s vyjímečnými bruskami, výkonnými strippery, frézami a ručním nářadím zn. Wolff, ale i s podlahovou stavební chemií. Zástupci UZIN s.r.o. zodpověděli dotazy k vystavovanému programu i problematice přípravy podkladů a pokládce podlah.

Nedílnou součástí této road show byl catering a akční nabídka nářadí Wolff. Každý příchozí obdržel Wolff-kupon a při závěrečném losování si, při troše štěstí, odnesl vedle inspirace pro svojí řemeslnou činnost i věcnou upomínku na toto netradiční setkání.

Vzhledem k hojné účasti zákazníků - děkujeme za Vaši návštěvu a blahopřejeme všem obdarovaným!!

Pokud jste neměli možnost se tohoto setkání zúčastnit, budete mít letos ještě jednu příležitost. Již v brzku - v úterý 5.6.2012 se bude konat v areálu Bohdalec den otevřených dveří a firma Uzin je také mezi pozvanými vystavovateli :) ..

 

 

 

 

 

 

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.