Egger Design+ Flooring

Egger Design+ Flooring

Design+ Flooring - dokonalá designová podlaha právě pro vás

Představujeme Vám nové opravdu živé podlahy s moderním vzhledem z rodiny Egger, které jsou extrémně kompaktní, neuvěřitelně odolné, bezpečné, vhodné do vlhkých prostor, ekologické a také tiché.

Konstrukční výšku 5mm podlahy tvoří inovativní svrchní vrstva, která je vyrobena z termoplastického polyuretanu (TPU), dále ultra tenká nosná deska z vláken přírodních dřevin Ultra Wood Fibre Board (UWF) a spodní velmi kvalitní protitah odolný vůči vodě.

Termoplastický polyuretan je pružný materiál, který propůjčuje podlaze speciální paměťovou funkci - pokud na jeho povrchu dojde k deformaci, např. od těžkého nábytku, po jeho přestěhování se během krátké doby vrátí vrstva zpět do své původní podoby (efekt Self Repair). Díky tomu jsou tyto podlahy flexibilní při tvorbě a využití prostoru, mají trvanlivý a krásný povrch. Navíc dávají uživatelům pocit přirozenosti a příjemného tepla při chůzi, jsou šetrné ke kloubům, tlumí kročejový hluk. TPU také dodává podlaze záruku světlostálosti - tzn. časem nebledne ani netmavne, můžete tedy stále počítat s barevnou kombinací, kterou jste vybírali při zařizování Vašeho interiéru.

Ultra Wood Fibre Board je tmavošedá nosná deska vyrobená z vysoce zhuštěných vláken dřeva jehličnatých stromů. Díky extrémně vysoké hustotě desky, která zabraňuje bobtnání hran, a dvojitému uzavření desky (technologie Dual Seal) jsou podlahy Design+ Flooring vhodné i do vlkých prostor nebo pro použití na intenzivně namáhaných plochách.

Aktuální kolekce designových podlah se skládá z 20 rozmanitých dekorů (15 dřevo-dekorů a 5 kamenných dekorů), v roce 2018 se bude nabídka ještě rozšiřovat. Provedené autentické povrchové struktury Native (nepravidelný povrchový reliéf), Rustic (lineární dekor) a Stone (přibližující povrch dlažby a kamene) splňují třídu protiskluznosti R10, což dává podlahám Design+ Flooring známku velké bezpečnosti při použití jak v soukromých tak především v komerčních prostorách (v obchodech, hotelích, restauracích ..).

Podlahy Egger Design+ Flooring jsou opatřeny patentovaným zaklapávacím sytémem UNIfit, který umožňuje pohodlné položení podlahy až o 40% rychleji oproti běžným systémům. V bytových prostorách je pro pokládku podlahy plovoucím způsobem doporučeno použití speciální 1,5mm podložky Egger Silenzio Duo. Naopak v komerčních prostorách, resp. na rozsáhlých plochách je doporučeno podlahu celoplošně přilepit (seznam doporučených lepidel se stále rozšiřuje, jeho nabídku obdržíte u prodejců). Pro estetické zakončení podlahy je, stejně jako u laminátových podlah Egger, k dispozici originální lišta k dekoru podlahy (60x17x2400mm).

Nabízené inovativní podlahy, které jsou ze 70% tvořeny dřevitým vláknem, zajišťují zdravé klima v místnosti. Díky použitým ekologickým materiálům a plastovým komponentům, které neobsahují žádné škodlivé látky a jsou bez emisí, splňují přísné evropské normy, které značce Egger Design+ Flooring přinesli uznávané mezinárodní ekologické značky - PEFC, Der Blaue Engel, PVC free, Emissions A+, Quality Made in Germany.

Stojany se vzorky nabízených podlah jsou připraveny na všech našich vzorkovnách - Bohdalec, Nusle, Radlice. Navíc dva z dekorů jsou nyní položeny na podlaze ve vzorkovně na Bohdalci, takže si můžete ověřit jejich vlastnosti v praxi.

Zaujal Vás tento materiál a rádi byste se o něm dozvěděli něco víc - brožura Design+ Flooring Technické informace a vlastosti produktu zde ke stažení

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.